Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej Mamy

Deska MyGiftDNA

Znacie ten stan, gdy wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy, Taty, urodziny, imieniny lub jakieś inne święto, w którym wypada komuś coś podarować, a Wy nadal nie macie pomysłu na prezent? Ja zazwyczaj mam genialne pomysły na kilka miesięcy przed, ale gdy przychodzi termin, zapominam co to było. Albo w drugą stronę – po prostu kupuję długo, długo przed datą by pomysł nie uciekł z głowy. No, można i tak. Zawsze to jakiś sposób na sklerozę, nie? Całe szczęście nie zapominam o ważnych datach – ba, telefon mi przypomina 😉

Do Dnia Mamy zostało około dwa tygodnie. Na szczęście jest to taki czas, w którym spokojnie można coś zorganizować lub kupić. Coś. Tylko co? Macie już pomysł? Mnie w tym roku z pomocą przyszedł sklepik MyGiftDNA.pl. Nareszcie Mama dostanie coś innego niż krem, perfum lub biżuterię. W dodatku prezent będzie spersonalizowany, bo właśnie to czyni prezent od MyGiftDNA wyjątkowym. Ogromnym atutem sklepu jest szybkość dostawy zamówienia. Myślałam, że wykonanie takiego podarunku zajmie im trochę, a tymczasem otrzymałam moją przesyłkę już następnego dnia (warunkiem było dokonanie zamówienia w godzinach porannych).

Deska MyGiftDNA

W tym roku podaruję mojej Mamie… deskę do krojenia. Dziwny pomysł? Być może, ale moja Mama bardzo dobrze gotuje i spędza dużo czasu w kuchni, więc deska z fajnym napisem z pewnością umili jej jeszcze bardziej chwile, w których przygotowuje dla swojej rodziny pyszne potrawy.

Deska MyGiftDNA

Wybrałam bambusową deskę z grawerem „Bóg nie może być wszędzie, dlatego stworzył Mamę” – i do tego podpis. Myślę, że te słowa idealnie oddają to, jak ważna jest Mama w moim życiu. Grawer jednak to kwestia indywidualna, można wybrać napis taki, na jaki ma się ochotę.

Deska MyGiftDNA

Deska MyGiftDNA

Deska wykonana jest z najwyższą starannością. Jej producentem jest marka Ambition, lider w produkcji kuchennych akcesoriów. Z tyłu deski znajdziemy logo Ambition. Grawer wykonany jest techniką laserową – nic się nie „strzępi”, nie wychodzą drzazgi, nie odpadają elementy. Przygotowanie potraw będzie więc bezpieczne. Deska posiada metalową rączkę – ułatwi to na przykład przesypanie pokrojonych warzyw do garnka.

Deska MyGiftDNA

Dla mnie pomysł na taki prezent jest świetny – wyjątkowy i na pewno nietypowy, a napis myślę, że wzruszy nie tylko moją Mamę. Jeśli jednak deska nie jest tym upominkiem, którego szukasz, to może spodoba Ci się inny prezent na Dzień Mamy?

5 Replies to “Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej Mamy”

  1. Personalizowane prezenty moim zdaniem są najlepsze – a wybór w tym sklepie jest niesamowity.

  2. deska jest prześliczna,sama mam dla siebie. a na dzien mamy zrobilam fotoksiazke

  3. super jest ta deska i jak się nie strzępi to rewelacyjnie

  4. Desek nigdy za mało – zwłaszcza, gdy mama dużo gotuje!

  5. Deska to wspaniały prezent _ ja jako` matka z pewnością byłabym zadowolona

Dodaj komentarz